17
اکتبر

چگونه انتخاب رشته دانشگاه آزاد را انجام دهیم

انتخاب رشته دانشگاه آزادانتخاب رشته 99 دانشگاه آزاد برای کلیه متقاضیان محترم آغاز شده است. هر داوطلب در صورت داشتن شرایط مندرج در بروشور با آزمون ورودی آزاد اسلامی ، باید در مهلت انتخاب رشته از دانشگاه آزاد اقدامات لازم را برای انتخاب رشته در دوره های مختلف علوم پزشکی رایگان و غیرپزشکی انجام دهد. .

علی رغم تصمیم مقامات برای ادغام ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد و سراسری و ایجاد تغییراتی در نحوه شرکت در آزمون و شرکت در این آزمون ، ما همچنان در انتخاب دوره های رایگان به طور کامل شرکت می کنیم از دانشگاه های ملی جدا شده است. این بدان معناست که پس از شرکت هر داوطلب در آزمون رایگان و نمونه کار انتخاب رشته در زمان انتخاب رشته دانشگاه آزاد توسط داوطلب در سایت انتخاب رشته رایگان کالج قرار می گیرد.

انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99

زمان انتخاب دوره دانشگاه آزاد چه زمانی است؟
براساس اطلاعات ارائه شده در بالا ، نتایج کنکور سراسری و آزاد بصورت کارنامه شامل درصدها ، تراز و رتبه داوطلب در سایت قرار خواهد گرفت.

همزمان با انتشار کارنامه ، شاهد انتشار بروشور رایگان انتخاب رشته توسط مقامات هستیم.

پس از دریافت بروشور ، نوبت داوطلب است که کد را برای رشته های مورد علاقه اولویت بندی کند. در مورد زمان انتخاب رشته دانشگاه آزاد امسال ، باید یک نکته بسیار مهم را به شما پیشنهاد دهیم.

ببینید دوستان عزیز طی سالهای گذشته شاهد برگزاری کنکور دانشگاه آزاد در تیرماه بدون وقفه و مشکلی و به دنبال آن انتخاب رشته دانشگاه آزاد در مرداد ماه بودیم.

با این حال ، در مارس 1998 ، پس از ورود ویروس کرونا به کشور و قطع کلاس های درس مدارس و دانشگاه ها و تعطیلی آنها ، در برنامه کنکور نیز تغییراتی ایجاد شد.

همانطور که دیدیم ، براساس تصمیمات اتخاذ شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور ، زمان اتمام امتحانات کارشناسی ارشد و دکتری ملی به تعویق افتاده است ، که قطعاً تأخیر در انتخاب شغل برای این دو درجه

اما مدرک دانشگاهی و کاردانی چطور؟ آیا این زمان به تعویق افتاده است و به دلیل عدم امکان جمع شدن تعداد زیادی دانشجو و داوطلب در جلسه آزمون و حفظ سلامتی آنها ، آزمون دستیابی در زمان دیگری برگزار می شود؟

البته این سوالی است که ذهن بسیاری از شما داوطلبان آزمون های سراسری و دسترسی آزاد را به خود مشغول کرده است.

برای اطلاع از وظیفه شرکت در آزمون و زمان انتخاب رشته آزاد با توجه به موضوع این مقاله ، با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید.

انتخاب رشته رایگان برای کلیه داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته هستند و همچنین کارنامه اولیه برای آنها صادر شده امکان پذیر است.

چگونه یک دوره دانشگاه آزاد انتخاب کنیم؟

در مورد چگونگی و نحوه انتخاب رشته آزاد ، باید خدمات عزیز خود را به شما پیشنهاد دهیم ، که هر داوطلب برای انتخاب رشته آزاد ، پس از مشاهده رزومه خود و دانستن رتبه و سطح خود ، باید با وارد کردن کلیه مراحل لازم برای انتخاب رشته مورد نظر را انجام دهد. به سایت انتخاب رشته رایگان. خود را از رشته های موجود تهیه کنید.

سایت انتخاب رشته رایگان دانشگاه به نشانی azmoon.org در زمان انتخاب رشته فعال می شود و هر داوطلب می تواند آن را وارد کند.

وقت آن است که وارد سایت انتخاب رشته رایگان شوید ، وقت آن است که روی پیوندی به نام لینک ثبت نام کلیک کرده و دوره را انتخاب کنید.

پس از باز کردن صفحه ، باید DNI دانشگاه آزاد و کد ملی یا کد رهگیری خارجی ها را در بخشهای تعیین شده وارد کنید.

پس از انجام این کار ، می توانید وارد صفحه شخصی شوید. لطفا توجه داشته باشید که می توانید کد یا شناسه دانشگاه آزاد را در پایان رزومه خود پیدا کنید.

فقط بخاطر داشته باشید که قبل از انتخاب تخصص رایگان هزینه لازم است.