17
سپتامبر

انتخاب رشته کنکور سراسری – مقطع سرنوشت ساز

 

مقطع سرنوشت ساز بعد از کنکور

علی رغم اینکه در سالهای اخیر ، ثبت نام کنکور سراسری و دانشگاه آزاد با هم ادغام شده و تغییراتی در روند این آزمون ایجاد شده است ، انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد هنوز هم جداگانه انجام می شود این دو دانشگاه از هم جدا هستند.

متقاضیان تحصیل در رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد ، پس از مطالعه دقیق دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 99 ، برای انتخاب حداکثر 100 مکان از بین مکان های گروه آزمایشی خود ، باید ارسال کنند فرم راهنمای انتخاب دانشگاه آزاد در سایت azmoon. سازمان کامل است.

با توجه به اهمیت این مرحله برای متقاضیان تحصیل در دانشگاه آزاد ، نحوه دریافت بروشور ، خرید کارت اعتباری ، تکمیل فرم انتخاب رشته و سایر نکات مربوط به چگونگی در ادامه این مقاله ذکر شده است. و مراحل انتخاب رشته در دانشگاه آزاد 99.

 

زمان انتخاب دوره دانشگاه آزاد 99

سال گذشته زمان انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد در دهه سوم آگوست بود ، یعنی از 21 آگوست تا 2 سپتامبر. اما امسال با توجه به به تعویق افتادن کنکور پیش بینی می کنیم زمان انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99 اواخر شهریور باشد.

زمان انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه آزاد 99 اعلام می شود.

اگر اطلاعیه جدیدی در مورد انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 99 منتشر شود ، این مقاله به روز می شود. همچنین داوطلبان می توانند با عضویت در کانال تلگرام کنکور سراسری هیوا یا صفحه اینستاگرام کنکور سراسری هیوا اخبار فوری را دریافت کنند

 

مراحل انتخاب یک دوره کالج رایگان 99

هر داوطلب ابتدا باید رونوشت اولیه خود را از طریق وب سایت Sanjesh.org به آدرس sanjesh.org دریافت کند تا از وضعیت صلاحیت خود برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد مطلع شود و اگر کد دسترسی به دانشگاه آزاد در انتهای سال دارد. سوابق تحصیلی اولیه کنکور سراسری 99 در زمان انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99 برای تکمیل فرم انتخاب رشته وارد می شود.

متقاضیان واجد شرایط باید کتابچه راهنمای انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99 را از طریق azmoon.org بارگیری کنند و برای جزئیات آن به دقت مطالعه کنند. سپس ، در صورت داشتن کلیه شرایط لازم ، با پرداخت هزینه انتخاب رشته دانشگاه آزاد ، 99 رشته را از نظر گروه آزمایشی (اصلی ، شناور) از مکان های مورد علاقه خود استخراج و اولویت بندی می کنند.

سرانجام ، مراحل انتخاب دوره دانشگاه آزاد شامل موارد زیر است:

تأیید صلاحیت داوطلب با توجه به رزومه اولیه

به azmoon.org مراجعه کنید

بروشور رایگان انتخاب رشته دانشگاه را بارگیری کنید

کد زنجیره ای مکان های انتخاب شده را در اولویت قرار دهید

برای انتخاب دوره دانشگاه آزاد هزینه پرداخت کنید

راهنمای تصویری تکمیل فرم انتخاب اصلی دانشگاه آزاد 99

برای انتخاب رشته 99 دانشگاه آزاد ، داوطلبان باید با استفاده از اطلاعات کد دسترسی به انتخاب رشته دانشگاه آزاد و کد ملی به وب سایت azmoon.org مراجعه کرده و مکان های دوره را از بروشور انتخاب رشته انتخاب و اولویت بندی کنند. دوره های رایگان کنکور در فرم آنلاین برای انتخاب شغل دانشگاه آزاد.
در زیر مراحل و راهنمای ویدئویی انتخاب رشته دانشگاه آزاد را در اختیار داوطلبان قرار داده ایم تا بتوانید با نحوه انتخاب دوره دانشگاه آزاد آشنا شوید.

داوطلبان انتخاب رشته دانشگاه آزاد پس از ورود به سایت azmoon.org ، باید لینک انتخاب رشته آزمون های سراسری 99 را انتخاب کنند.

 

 

در این صفحه از شما اطلاعات کد ملی و کد دسترسی برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد از شما خواسته خواهد شد.

بیشتر بخوانید: کد انتخاب 99 دانشگاه آزاد را انتخاب کنید

 

 

در صفحه باز ، مشخصات شخصی شما و گروه آزمایشی امتحان ذکر شده است و در این صفحه برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99 باید هزینه را پرداخت کنید.
برای این کار باید روی پیوند پرداخت کلیک کنید.

 

 

 

در این بخش ، هنگام وارد کردن اطلاعات کارت بانکی خود ، می توانید مراحل زیر را برای انتخاب یک قسمت وارد کنید.

 

 

 

 

پس از اتمام مراحل پرداخت ، صفحه زیر نمایش داده می شود که در آن باید برای ثبت زنجیره بر روی قسمت مورد نظر کلیک کنید.

 

 

 

 

تصاویر بالا مربوط به انتخاب رشته دانشگاه آزاد 98 است و در حال حاضر لینک انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99 فعال نیست. به محض فعال شدن پیوند ، در صورت عدم اختلاف در تصاویر ، مقاله به روز می شود.

بیشتر بخوانید: آخرین محدوده پذیرش دانشگاه آزاد

 

 

تأثیر رتبه در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99
داوطلبانی که قصد دارند علاوه بر انتخاب رشته کنکور سراسری و انتخاب شانس خود در قبولی در رشته های دانشگاه آزاد ، در انتخاب رشته 99 دانشگاه آزاد شرکت کنند ، نباید از اهمیت رتبه و تراز غافل باشند. کسب کرده است ، زیرا رتبه در انتخاب رشته دانشگاه آزاد به اندازه انتخاب رشته کنکور سراسری مهم است و رتبه و سطح بالا در هر زیر گروه شانس پذیرش داوطلب در رشته را از مکان های مرتبط افزایش می دهد با آن زیر گروه بنابراین ، ما به داوطلبان توصیه می کنیم که پس از مشاهده کارنامه اولیه کنکور سراسری 99 ، به رتبه و سطح خود در هر زیر گروه توجه کنند.