05
آگوست

مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری

مشاوره تحصیلی تلفنی
مشاوره تحصیلی

گرفتن مشاوره تلفنی انتخاب رشته یکی از مهمترین تصمیماتی که دانش آموزان در روند تحصیل خود باید بگیرند. در این راستا انتخاب یک مشاوره انتخاب رشته خوب و آگاه بسیار موثر است و میتواند در آینده تحصیلی و شغلی فرد بسیار تاثیر گذار باشد. به این منظور در این مقاله اطلاعاتی مانند توضیحات با قسمت های مختلف کارنامه، تاثیر سهمیه مناطق و ایثارگران و مناطق محروم در فرآیند انتخاب رشته ، بومی گزینی در انتخاب رشته کنکور ، آشنایی با امکانات و شهریه دانشگاه های روزانه ، شبانه، دانشگاه غیرانتفاعی، پیام نور، پردیس خودگردان یا بین الملل و همچنین دانشگاه آزاد، نحوه صحیح انتخاب رشته ، انتخاب دانشگاه خوب ، همچنین نحوه درست چیدمان رشته های انتخاب شده در فرآیند انتخاب رشته کنکور سراسری توضیحاتی برای شما عزیزان داده ایم که با مطالعه دقیق آن ها داوطلبان میتوانند انتخاب بهتری را داشته باشند.

مشاوره تلفنی انتخاب رشته

 

خدماتی که در مراکز مشاوره به داوطلبان ارائه می گردد، همراه با هزینه هایی خواهد بود و قطعا پرداخت این هزینه برای تمامی افراد امکان پذیر نخواهد بود. بنابراین بهترین گزینه ای که می توانید از آن استفاده نمایید ، مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور خواهد بود. مشاوره تلفنی انتخاب رشته صرفا برای داوطلبین کنکور سراسری کارشناسی نبوده و داوطلبان کارشناسی ارشد و دکتری نیز میتوانند از این خدمات استفاده کنند.

مطالعه درست دفترچه انتخاب رشته کنکور سازمان سنجش قبل از انتخاب رشته کنکور  و گرفتن مشاوره تلفنی انتخاب رشته بسیار ضروری است. اما با توجه به قابل فهم نبودن برخی از موضوعات موجود در دفترچه انتخاب رشته، داوطلبین امکان دارد دچار اشتباهاتی شوند و همین موضوع موجب انتخاب رشته غیر اصولی یا انصراف از دانشگاه و همچنین تا حدودی در برخی از موارد عدم ادامه تحصیل شود. در مشاوره تلفنی انتخاب رشته همکاران ما توضیحات مفصلی در این باره به شما خواهند داد.

 

مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور سراسری

از جمله خدماتی که مراکز مشاوره تلفنی انتخاب رشته به تمامی داوطلبان ارائه می نماید این است که برای آن گروه از داوطلبانی که مایل به انتخاب رشته های کنکور هنر می باشند ، کمک خواهد کرد تا بتوانند از آزمون عملی کنکور هنر برای رشته هنر آگاه شوند. مشاوره تلفنی انتخاب رشته به شما کمک خواهد کرد تا با استفاده از شناختی که از خود کسب می نمایید ، می توانید به این نتیجه برسید که آیا در رشته هنر آینده شغلی مناسبی خواهید داشت یا خیر

جهت استفاده از مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور  برای انتخاب رشته می توانید با مشاوران ارشد ما تماس حصل نمایید. مرکز مشاوره ما در تمام ایام هفته از صبح تا شب  ، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود.

 

مشاوره تلفنی انتخاب رشته برای چه کسانی مفید است ؟

این نوع مشاوره تلفنی برای تمامی تمامی شرکت کنندگان آزمون های آزمایشی اعم از کنکور سراسری ، علمی کاربردی و دانشگاه های غیر انتفاعی مفید میباشد ، و در این زمینه هیچ گونه محدودیتی برای داوطلبان در رابطه با استفاده از خدمات وجود ندارد.

مرکز مشاوره تلفنی انتخاب رشته پاسخ با ما خدمات زیر را برای شما عزیزان کنکوری فراهم آورده است :

 

  •  مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور سراسری

 

  • راهنمای در رابطه با دفترچه انتخاب رشته

 

  • لیست رشته های پرطرفدار کنکور

 

  • لیست دانشگاه های پرطرفدار سراسر کشور

 

  • مشاوره تلفنی تکمیل ظرفیت کنکور سراسری

 

  • لیست ظرفیت پذیرش دانشگاه ها در تمامی مقاطع تحصیلی

 

  • راهنمای استفاده از سهمیه ها در کنکور سراسری

 

  • تراز و رتبه لازم برای قبولی در رشته های مد نظر داوطلبین

 

  • درصد های مورد نیاز جهت کسب رتبه

 

مرکز مشاوره تلفنی انتخاب رشته ما پاسخگوی تمام نیازهای شما عزیزان در رابطه با انتخاب رشته و مشاوره تحصیلی میباشد.