راهنمای دریافت فیش حقوقی برای کارمندان و بازنشستگان فرهنگی
21
نوامبر

راهنمای دریافت فیش حقوقی برای کارمندان و بازنشستگان فرهنگی

راهنمای دریافت فیش حقوقی برای کارمندان و بازنشستگان فرهنگی

معرفی سیستم دریافت حقوقی فرهنگیان

در دهه های گذشته ، دریافت برگه حقوق کلاس فرهنگی از طریق مراجعه به بخش آموزش و پرورش منطقه یا منطقه ای که وی در آن کار می کند یا با ذکر مدیر مدرسه ای که در آن کار می کند ، صورت می گرفت. اما امروزه از آنجا که کلاس فرهنگی یکی از پر مشغله ترین و پرتلاش ترین بخشهای کشور است ،  مراجعه حضوری و مداوم به اداره آموزش و پرورش و پیگیری های مکرر این گروه مورد نظر برای دریافت فیش حقوقی دشوار و زمان بر است خواهد بود.

به همین دلیل است که در چند سال گذشته با راه اندازی سامانه دریافت فیش حقوقی فرهنگیان ، امکان انجام آن به صورت آنلاین فراهم شده است و از آن زمان ، دیگر نیازی نیست که معلمان و مربیان آموزش و پرورش شخصاً برای دریافت حقوق خود ظاهر شوند. آنها با داشتن کد ملی و شماره شخصی می توانند حقوق ماهانه خود را دریافت کنند. لازم به ذکر است که دریافت این رسید از طریق شماره حساب امکان پذیر نخواهد بود و داوطلبان در صورت تمایل به دریافت آنلاین آن نمی توانند برای دریافت حضوری آن به اداره آموزش و پرورش مراجعه کنند. در صورت نیاز به کسب اطلاعات در این زمینه ، لطفاً با مشاوران تخصصی ایران مشاور تماس بگیرید.

نحوه دریافت مدرک پرداختی از فرهنگیان

برای دریافت مدرکی از حقوق ، جامعه فرهنگی باید هماهنگی های لازم را در محل انجام دهد تا مدارک پرداختی برای تحصیلات را دریافت کند و روش آن به شرح زیر است.

به سیستم fish.medu.ir مراجعه کنید.
کد ملی و شماره شخصی خود را وارد کرده و وارد پورتال شوید.
رمز ورود همگام سازی و کد امنیتی را در صفحه جعبه وارد کنید.
حقوق خود را بگیرید.
رمز ورود به سیستم حقوق و دستمزد همانند سیستم همزمان است. اگر این رمز عبور فعال نباشد ، پیامی با عنوان “پانل شما در سیستم همگام سازی فعال نیست” را پیدا خواهید کرد ، در این صورت لازم است یک رمز عبور در سیستم fish.medu.ir تعریف کنید. برای انجام این کار روش زیر را دنبال کنید.

با استفاده از مرورگر خود سیستم همگام سازی را در hamgam.medu.ir جستجو کنید.
از طریق منوی “ورود” وارد سیستم شوید.
روی “نام خود” کلیک کنید و نمایه خود را وارد کنید.
گزینه “Change password” را انتخاب کرده و رمز عبور مورد نظر را مشخص و تأیید کنید.
در این صورت ، رمز همگام سازی شما فعال می شود. بنویسید و ذخیره این رمز عبور؛ از آنجا که زمان بعدی شما نیاز به ورود به سیستم. اگر از صحت اطلاعات وارد شده کاملاً مطمئن هستید ، اما مجدداً با پیامی تحت عنوان “عدم ثبت اطلاعات فرهنگی” روبرو هستید ، برای حل این مشکل باید با متخصص اطلاعات در بخش IT محل خود مشورت کنید.