08
سپتامبر

سایر خدمات قابل دسترسی hamava برای دانشجویان

hamava

سایر خدمات هماوا در دسترس دانشجویان است

میز: در بخش میز سامانه hamava ، اطلاعات دانشجو مانند رشته تحصیلی و دانشکده ، عنوان ، فضای پذیرفته شده و … ذکر شده است و شکل مستقیم ارتباط بین دانشگاه و دانشجو همان بخش است و اگر چیزی مانند بستن وضعیت اضطراری دانشگاه ، تمدید زمان انتخاب واحد ، شروع انتقال و زمان مهمانی و … اتفاق می افتد ، دانشجو از طریق این بخش به شما اطلاع داده می شود.
اطلاعات شخصی: در این قسمت از هماوا ، اطلاعات شخصی دانش آموز مانند اطلاعات کارت شناسایی ، وضعیت سیستم تکالیف دانش آموز ، اطلاعات تماس و غیره وارد می شود که طبق اسنادی است که دانش آموز ارائه می دهد در زمان ثبت نام به دانشگاه تحویل داده می شود ، ثبت می شود.

مشخصات مطالعه:

این بخش hamava شامل اطلاعاتی در مورد دوره های پیش نیاز و پس از پیش نیاز است که دانش آموزان برای انتخاب رشته باید بدانند و در زمان فارغ التحصیلی با مشکلی روبرو نشوند. دوره های پیش نیاز دوره هایی است که باید برای گذراندن دوره های دیگر گذرانده شود. به عنوان مثال ، برای شرکت در دوره تخصصی زبان 2 ، برای شرکت در آن باید دوره تخصصی زبان 1 را بگذرانید. بنابراین حتما بخش مشخصات علمی را بخوانید تا ابهامات خود در مورد انتخاب واحد را برطرف کنید.
سوابق مالی دانشجویی
در این قسمت از هماوا ، تعداد شهریه های ثابت و متغیر ذکر شده است. مبلغ شهریه ثابت مربوط به هر ترم است و ثابت است اما متغیر شهریه براساس دوره های گذرانده شده تعیین می شود. در صورت پرداخت شهریه توسط دانشجو ، در قسمت ثبت نام مالی ثبت می شوند.

ثبت نام موقت

در این بخش متن مربوط به هر ترم درج می شود و اگر دانش آموزان پس از امتحان و دیدن نمرات خود اعتراض داشته باشند ، می توانند اعتراض خود را از همان قسمت ثبت كنند كه برای استاد ارسال می شود. و در صورت تأیید ، امتیاز اصلاح می شود.
واحد را انتخاب کنید
در ابتدای هر ترم ، لیست دروس ارائه شده به همراه اساتید ارائه دهنده دوره ها و زمان برگزاری کلاس ها در این بخش از سیستم هماوا قرار می گیرد و دانش آموزان می توانند بر اساس دوره ها و ساعت ها برنامه واحد خود را انتخاب کنند. ارایه شده. این است که انتخاب کنید.

راهنمای ثبت نام دانشجو در وب سایت هماوا

دانشگاه علمی کاربردی فقط در مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشجو می پذیرد. البته در سالهای اخیر دانشجویان کارشناسی ارشد نیز پذیرفته است اما در حال حاضر این مدرک در این دانشگاه تدریس نمی شود.
داوطلبان پذیرفته شده در دانشگاه علمی کاربردی برای تأیید ثبت نام و تکمیل فرم اطلاعات شخصی و همچنین بارگذاری مدارک لازم مانند عکس ، اصل کارت ملی و شناسنامه ، شناسنامه باید وارد سامانه edu.uast.ac.ir شوند. پایان خدمت یا معافیت پرداخت از خدمات (برای داوطلبان مرد).

با کلیک بر روی یکی از پیوندهای زیر (بسته به عنوان آن) می توانید با راهنمای ثبت نام و نحوه استفاده از سیستم کامل آموزش هماوا آشنا شوید.

فایل pdf راهنمای ثبت نام را در سایت هماوا بارگیری کنید
برای مشاهده راهنمای ثبت نام دوره کاردانی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی کلیک کنید.
برای مشاهده pdf راهنمای ثبت نام دوره کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی کلیک کنید
پس از مشاهده راهنمای ثبت نام ، باید به صفحه اول سیستم برگردید و از طریق پیوندهای ارائه شده مراحل ثبت نام خود را آغاز کنید.
پاسخ به بیشترین س frequentالات دانشجویان.
معنی نام کاربری و رمز ورود سایت hamava چیست؟
نام کاربری همان کد ملی است و رمز عبور شماره شناسایی شماست.
نحوه ورود به سیستم سجاد چگونه نمرات را مشاهده کنیم؟
سیستم سجاد دانشگاه علمی کاربردی مربوط به دانشجویان ورودی از اکتبر 1990 و قبل از آن است و اکنون سیستم هماوا جایگزین آن شده است. با خواندن این مقاله می توانید نحوه ورود به سیستم سجاد را یاد بگیرید.
چگونه برای دیدن امتیازات به سیستم دسترسی پیدا می کنیم؟
دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی برای مشاهده نمرات خود باید به آدرس edu.uast.ac.ir مراجعه کنند.
چگونه رمز ورود و نام کاربری خود را بازیابی کنیم؟
برای بازیابی نام کاربری و رمز عبور خود ، باید اطلاعات خود را از طریق سایت با انتخاب گزینه “من نام کاربری و رمز عبور خود را فراموش کردم” بازیابی کنید.
آیا انتخاب واحد دانشگاه علمی کاربردی از طریق وب سایت هماوا انجام می شود؟
دانشجویان برای انتخاب واحد و ورود به لیست دوره های ارائه شده باید وارد قسمت انتخاب واحد سایت شوند.
¿