07
آگوست

آخرین رتبه قبولی پزشکی دانشگاه بین المللی کیش

آخرین رتبه قبولی پزشکی دانشگاه بین المللی کیش موضوع این مقاله برای شما عزیزان است. بیشتر کسانی که رشته تجربی را انتخاب میکنند رویای پزشک شدن را در سر میپرورانند و همین تقاضای بالای رشته پزشکی باعث شده است که دانشگاه های زیادی در سراسر کشور پذیرش دانشجوی پزشکی داشته باشند از جمله این دانشگاه ها باید به پردیس خودگردان و بین الملل ، دانشگاه های روزانه و دانشگاه آزاد اشاره کرد.

از معروفترین این دانشگاه ها امروز دانشگاه بین المللی کیش است که همه ساله متقاضیان زیادی را به خود جلب میکند . این داوطلبین بعد از اتمام آزمون سراسری به دنبال آخرین رتبه قبولی پزشکی دانشگاه بین المللی کیش هستند تا با مقایسه آن با رتبه خود شانس خود را برای قبولی در این دانشگاه بسنجند .

دانشگاه بین المللی کیش

تا چندی پیش تمامی شرکت کنندگان بدنبال قبولی در دانشگاه سراسری و آزاد بودند و کمتر کسی حتی اسمی از دانشگاه بین المللی کیش شنیده بود ،  اما امروزه با تغییر نظر داوطلبین در انتخاب دانشگاه و بالا رفتن سطح علمی دانشگاه های نو ظهور تقاضای تحصیل در این دانشگاه ها روزافزون است.

البته از شرایط تحصیل در این دانشگاه ها پرداخت شهریه نسبتا سنگینی است ، زیرا که این دانشگاه ها غیر انتفاعی و خودگردان محسوب میشوند.

برای انجام برنامه ریزی درسی درست برای قبولی در دانشگاه کیش و سپس انتخاب رشته دانشگاه آزاد ،  ابتدا باید از آخرین رتبه قبولی پزشکی دانشگاه بین الملل کیش آگاه شوید.

به طور کلی می توان این طور عنوان کرد که برای قبولی در دانشگاه کیش میانگین

آخرین رتبه قبولی پزشکی دانشگاه کیشدروس عمومی باید 51 و میانگین درس های تخصصی میبایست 35 باشد. البته این دو میانگین به صورت حداقل در نظر گرفته شده است.

اطلاع از آخرین رتبه قبولی این دانشگاه به منطقه محل سکونت شما نیز بستگی دارد

برای مثال در جدول زیر میبینید که هر در درصد دروس اختلاف های فاحشی دیده میشود اما بخاطر اختلاف در محل مورد سکونت هر سه مورد قبولی این دانشگاه میباشند.

عناوین درسی  منطقه یک منطقه دو منطقه 3
ادبیات فارسی 52 درصد 74 درصد 56 درصد
عربی 52 درصد 55 درصد 62 درصد
دین و زندگی 52 درصد 82 درصد 76 درصد
زبان انگلیسی 46 درصد 59 درصد 24 درصد
زمین شناسی 2 درصد 0 درصد -2 درصد
ریاضی 26 درصد 39 درصد 14 درصد
زیست شناسی 66 درصد 55 درصد 48 درصد
فیزیک 35 درصد 27 درصد 43 درصد
شیمی 38 درصد 34 درصد 45 درصد
رتبه در منطقه 1 2860 4369 2956
رتبه کشوری 9090 9193 14335